پکس pex

شت کوین pex یک ارز دیجیتال مبتنی بر اتریوم است که توسط افرادی ناشناس با اطلاعاتی مبهم ایجاد شده است.

پکس pex

پکس pex

شت کوین pex نیز توسط تعدادی از کارشناسان به این اصطلاح معروف شد. منتقدان این ارز دیجیتال بر این باورند که علت عدم شفافیت مشخصات و پیشینه سازندگان پکس به احتمال زیاد اهداف کلاهبردارانه ایشان است. سازندگان به شدت در برابر این اتهامات واکنش نشان داده و آن را نپذیرفته اند. اما قیمت این کوین پس از اعلام نظر منتقدان به شدت کاهش یافت و تا امروز  نیز نتوانسته با جایگاه ابتدایی خود باز گردد.

درباره  سازندگان شت کوین  pex

سازندگان شت کوین pex ادعا میکنند که از یک تیم مجرب با بیش از پنج سال تجربه در رسانه های اجتماعی، توسعه قراردادهای هوشمند، اکوسیستم NFT و ... تشکیل شده اند. این ادعا نیز از سوی کارشناسان یک ادعای باطل و غیر واقعی اعلام شده است. هیچ اطلاعی درباره این سازندگان وجود ندارد.

هولدرهای این شت کوین

در سایت رسمی شت کوین pex ادعا شده که این ارز دیجیتال به سرعت رو به رشد بوده و در زمان نگارش مقاله بیش از 35 هزار نفر آن را هولد کرده اند. این در صورتی است که در همین زمان نمودار ارزش این ارز دیجیتال حاکی از فراز و نشیب زیاد قیمت آن است.

اکوسیستم شت کوین  pex

شت کوین pex در سایت خود اعلام کرده در حال ایجاد یک اکوسیستم غیرمتمرکز برای تولیدکنندگان محتوا می باشد. توکن غیر قابل تعویض

 توکن های غیرقابل تعویض یا همان NFT بخشی جدایی ناپذیر از آینده ارتباطات بین تولیدکنندگان محتوا و مخاطبان آنها هستند. بر طبق اعلام سازندگان، آنها قراردادهای هوشمند برای ضرب NFT، یک گالری برای ارائه NFT ها و یک بازار برای خرید و فروش توکن های NFT ارائه خواهد کرد.

تبلیغ و ترویج

 تبلیغ و ترویج محتوای خاص در رسانه های اجتماعی محدودیت های مختلفی دارد. از اینرو موثرترین راه جذب مخاطب جدید برای تولیدکنندگان محتوا به شمار نمی رود. راه حل پکس امکان ایجاد یک کمپین سفارشی برای تولیدکنندگان را فراهم کرده تا دقیقا آنچه را که می خواهند ارائه و حمایت کنند.

بازی و بازی سازی

 سازندگان پکس میگویند ارائه محتوای جذاب مهم است. به همین دلیل آنها قصد دارند برای ایجاد یک تجربه کاربری جذاب به عنوان واسط بین کاربران با محصولات، از بازی و گیمیفیکیشن استفاده کنند.

مزایا و معایب ارزهای دیجیتال شت‌ کوین

همانطور که بیان شد، سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال شت کوین مانند شت کوین pex با ریسک بالایی همراه است. اما ممکن است گاهی مخصوصا در بازه های زمانی کوتاه مدت سودمند نیز باشد. از جمله اینکه در این ارزها احتمال افزایش شدید و شارپی ارزش وجود دارد. همچنین شما میتوانید به دلیل نیاز سرمایه اولیه پایین آنها در تعداد نامحدودی از شت کوین ها سرمایه گذاری کنید. این امر به تنوع کیف پول شما و کاهش ریسک سرمایه گذاری کمک خواهد کرد. علاوه بر این علیرغم قیمت پایین شت کوین ها شما می توانید به هر تعداد که تمایل داشته باشید از این ارزها خریداری کرده و آنها را هولد کنید.