هدایای تبلیغاتی سررسید
هدایای تبلیغاتی سررسید

هدایای تبلیغاتی سررسید ، یا قطع جیبی یکی از انواع سررسیدهای تبلیغاتی به شمار می آید که به دلیل اندازه های کوچک آن، بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

حمل سررسید تبلیغاتی پالتویی به دلیل نیاز به فضای کم، به سهولت انجام می گیرد. کاربرد سررسید تبلیغاتی پالتویی در زمینه دیدن تاریخ و نوشتن یادداشت های کوتاه و کم می باشد.

 

ویژگی های سررسید تبلیغاتی

 

از ویژگی های مهم و قابل توجه سررسید تبلیغاتی پالتویی، هزینه های پایین و ارزان قیمت بودن این محصول می باشد. در صورتی که صاحبان برند و مدیران قصد داشته باشند از سررسید تبلیغاتی جهت ارائه به تعداد زیادی از مخاطبان استفاده نمایند، سررسید تبلیغاتی پالتویی گزینه مناسبی به شمار می آید. سررسید تبلیغاتی پالتویی به آسانی و سادگی در جیب و کیف جا می شود. ویژگی سررسید تبلیغاتی پالتویی، دیدن تاریخ و زمان بندی سالانه است. سررسید تبلیغاتی پالتویی در اندازه ها، رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می گردد.

کاربرد سررسید تبلیغاتی

 

نوع چاپ سررسید تبلیغاتی پالتویی می تواند از نوع حک لیزر، طلاکوب، داغی، سیلک، پلاک فلزی و چاپ یووی باشد. اندازه های سررسید تبلیغاتی پالتویی به طور معمول 12 در 17 سانت می باشد. کارشناسان تبلیغاتی از سررسید تبلیغاتی پالتویی زمانی که نیاز به ارائه هدایای تبلیغاتی در تعداد زیاد می باشد، بهره می برند. از مزایای هدایای تبلیغاتی، به یاد سپاری برند و لوگو و خدمات شرکت های مختلف می باشد. در صورتی که تبلیغات همراه با تقویم یا سررسید تبلیغاتی پالتویی همراه باشد، علاوه بر یادآوری نمودن برند و لوگو، هدیه ای مناسب جهت استفاده از تقویم یک سال و دفترچه یادداشت کوچک می باشد.

 

نتیجه گیری:

در صورتی که قصد ارائه هدایای تبلیغاتی و سررسید تبلیغاتی پالتویی به مشتریان و مخاطبان خود را دارید، می توانید از خدمات مشاوره کارشناسان تبلیغاتی استفاده نمایید. سررسید تبلیغاتی پالتویی در طرح ها و رنگ های متنوع تولید می شود و اثر زیادی بر فعالیت های تبلیغاتی می گذارد.