دسته: blog
بازدید: 1673
تیشرت تبلیغاتی
تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی ، یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی بوده که جهت چاپ محصولات و کالاهای خاص و معرفی آنها به مخاطبین هدیه داده میشود.

انواع تیشرتهای تبلیغاتی با رنگهای متنوع در صنعت تبلیغات وجود دارد که موجب افزایش قدرت بازاریابی و معرفی کالاهای تبلیغی میشود. موسسات تبلیغاتی از تیشرتهایی استفاده میکنند و لوگو و کالاهای مورد نظر را روی هر یک از تیشرتها چاپ مینمایند.


مزایای تیشرت تبلیغاتی


در دنیای تبلیغات، انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی وجود دارد که تیشرتهای تبلیغاتی یکی از محبوبترین نوع از هدایای تبلیغاتی میباشد. دلیل استفاده از تیشرت به عنوان هدیه تبلیغاتی، کاربرد زیاد و آسان آن برای تمام اقشار مختلف جامعه میباشد. کارکنان، کارمندان و افراد مختلف تمایل دارند از لباس و تیشرت در زندگی روزمره استفاده نمایند. در صورتی که لوگو و نام و نشان شرکت یا برندی بر روی تیشرت ثبت شود، کمک زیادی به معرفی کالا میکند؛ زیرا افرادی که تیشرت را به عنوان هدیه دریافت میکنند، با صاحبان تبلیغ کالا احساس هم تیمی بودن کرده و به سمت کالای تبلیغ شده تمایل پیدا میکنند.


ویژگی تیشرت تبلیغاتی


تیشرت هایی که به عنوان تبلیغات هدیه داده میشوند، دارای ویژگیهای خاصی میباشند. اولین ویژگی که در انتخاب تیشرت مهم میباشد، لوگو و آرم شرکت میباشد. زمانی که لوگو چاپ میشود، باید به نوع پارچه تیشرت و لباس توجه خاصی شود. انواع تیشرتهای پنبه ای، ملانژ، لباسهای فلامنت، جودون و نوعهای دیگر در بازار موجود است که می بایست مورد توجه شرکتهای تبلیغاتی قرار گیرد. از ویژگیهای دیگر لباس تبلیغاتی، متن یا تصویری است که بر روی تیشرت قرار میگیرد. هر چقدر تصویر قرار داده شده دارای گرافیک بالاتری باشد، تأثیر بیشتری بر روی اذهان مشتریان و مخاطبان خواهد داشت. مخاطبان تیشرتهای تبلیغاتی از ویژگیهای دیگر این کالای تبلیغاتی است که باید مورد توجه خاص قرار گیرد. دقت در اینکه مشتریان یک کالا و محصول چه افرادی هستند، میتواند در معرفی بهتر کالا و خدمات موثر باشد.


نتیجه گیری:
تیشرت هایی که به عنوان تبلیغات به مخاطبان ارائه میشود یکی از بهترین و کم هزینه ترین هدایای تبلیغاتی میباشد. دقت در نوع پارچه و نوع آرم و لوگو، میتواند در افزایش فروش کالا موثر باشد.