هدایای تبلیغاتی ساک دستی متقال
هدایای تبلیغاتی ساک دستی متقال

هدایای تبلیغاتی ساک دستی متقال ، یا ساک دستی پارچه طبیعی، نوعی ساک دستی است که از الیاف طبیعی پنبه ساخته می شود.

از مزایای ساک دستی تبلیغاتی متقال، امکان شستشو، استحکام زیاد، دوان و سازگاری با محیط زیست می باشد. نحوه چاپ برند و لوگو بر روی ساک دستی تبلیغاتی متقال به صورت چاپ سیلک یا چاپ دیجیتال می باشد.

 

ساک دستی تبلیغاتی متقال

 

ساک دستی تبلیغاتی متقال دارای تنوع رنگ و اندازه می باشد که طبق سلیقه مشتریان تعیین می گردد. مقاومت ساک دستی تبلیغاتی متقال بالا بوده و قابلیت حمل اقلام سنگین را دارا می باشند. کالا و اقلامی تا 12 کیلوگرم می تواند در ساک دستی تبلیغاتی متقال حمل شود. از ویژگی های ساک دستی تبلیغاتی متقال این است که پس از شستشو، ساک دستی به حالت اولیه خود باز می گردد و مانند روز اول، تمیز و نو به نظر می رسد. متریال و مواد اولیه ساک دستی تبلیغاتی متقال به دلیل اینکه از مواد طبیعت گرفته شده است، پس از دور انداختن، جذب طبیعت شده و آسیبی وارد نمی کند.

 

چاپ ساک دستی تبلیغاتی

 

چاپ سیلک و دیجیتال بر روی ساک دستی تبلیغاتی متقال صورت می گیرد. چاپ سیلک جهت چاپ نام برند و لوگو بر روی ساک دستی تبلیغاتی متقال مناسب می باشد. چاپ دیجیتال نیز جهت چاپ طرح و تصاویرهای رنگی بر روی ساک دستی تبلیغاتی متقال کاربرد دارد. ساک دستی تبلیغاتی متقال مقاوم و محکم و خنک می باشد. زمانی که خیس شود، محکم تر می گردد. بدلیل نرمی و جنس مناسبی که دارد، به سهولت اتو می شود. کاربرانی که در نمایشگاه، فروشگاه، کتاب فروشی و عرضه لوازم مختلف مشغول به کار هستند، از مخاطبان دریافت ساک دستی تبلیغاتی متقال به شمار می آید.

 

نتیجه گیری:

تنوع رنگ و چاپ با کیفیتی که روی ساک دستی تبلیغاتی متقال اعمال می شود، موجب جلب نظر مشتریان و مخاطبان می گردد. اهداء ساک دستی تبلیغاتی متقال به عنوان هدایای تبلیغاتی، روشی جهت دیده شدن برند و افزایش فروش محصولات می باشد.